Kdo je vlastně William Terner?

8. května 2010 v 11:15
Narodil se v Anglii jako syn Williama Turnera. Otce v dětství neznal, protože byl neustále na moři. Veřil své nemocné matce, že otec je čestný námořník a bezúhonný muž. Ten se zatím plavil pod vlajkou svého přítele Jacka Sparrova na Černé perle společně s piráty.
Po vzpouře posádky proti Jackovi vedené křivákem Barbossou na syna přenesl úděl o kterém malý Will neměl ani tušení. Pouze jeho krev může osvobodit Jackovu bývalou posádku s proradným zrádcem od kletby aztéckého zlata. Willova matka chřadla a brzy zemřela. Chlapec, který zůstal sám se vydal na moře hledat ztraceného otce.
Ten si ho však našel sám. Nechal mu poslat jeden z osmiset kousků aztéckého zlata, aby se prokletá posádka nikdy nemohla osvobodit. Trest za podvedení jeho kapitána. Ať se Barbossa snažil jak chtěl, mladého Turnera nenašel. Toho zatím vyzvedla loď Královského námořnictva, plující z Anglie zpět do Karibiku. Tam se poprvé setkal se svou životní láskou, malou Elizabeth Swannovou. Odplul s ní do Port Royal, stal se kovářem pod "vedením" mistra Browna a tajně pokoukává po honosném sídle, kde na něj čeká jeho Elizabeth :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama